KONST / Litografier / Färglitografi 12119131
nr 1211 9131
Olle Nyman
(1909-1999), Sverige
Färglitografi, Signerad, daterad -78, numrerad 269/400. Motivet: 73x61 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 22 oktober 2018
kl 18:33:31
12/10 20:09:58
22 okt
Olle Nyman
Läs mer om Olle Nyman